OGŁOSZENIE DYREKTORA PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice

W związku z wystąpieniem w placówce przypadków Covid – 19 Przedszkole z dniem 06.10.2020 r będzie funkcjonować ze wzmożonym reżimem sanitarnym.

W celu zmniejszenia zakażenia wirusem Covid-19 informujemy o zmianach godzin otwarcia
i zamykania grup przedszkolnych.

Według wytycznych GIS:

Nie ma możliwości przyprowadzania dziecka do innej grupy przedszkolnej lub jego odbierania
z innego oddziału.

Godziny Pracy Grup

Pszczoły  6.45 -15.45

Zające  6.30- 15.30

Motyle 7.00 – 16.00

Krasnale 6.30 – 15.30

Skrzaty 6.30 – 15.30

Chochliki 7.00 – 15.30

Smerfy 6.30 – 15.30

Zuchy 6.45 – 15.15

Ponadto:

– przyprowadzanie i odbieranie dzieci odbywa się w godzinach pracy grupy, nie ma możliwości wcześniejszego przyprowadzania bądź odbierania poza ustaloną godziną;

– dzieci muszą być przyprowadzone do przedszkola do godziny 8.00. po tej godzinie przedszkole jest zamknięte.

– rodzice z dziećmi wchodzą do szatni określonymi wejściami i  odprowadzają dzieci do sali.

Obowiązkiem rodzica jest zakrycie nosa i ust ( maseczka)!!!

Bardzo prosimy o stosowanie się do zaleceń i poważne potraktowanie sprawy.

Zależy Nam wszystkim na bezpieczeństwu dzieci i pracowników przedszkola. Jest to bardzo trudna sytuacja dla Nas wszystkich. Wszyscy mamy nadzieję, że przedszkole będzie funkcjonowało jak najdłużej.

Prosimy o wyrozumiałość i wzajemny szacunek. Dbajmy o zdrowie Nas wszystkich.